Ook afdelingsbijeenkomst 9 maart ‘on air’

Henk Gruitroij PA4HJ, onze penningmeester, geeft een lezing over de CE-markering. Iedereen kent het logo dat op talloze producten staat afgebeeld. Maar tegelijk is er veel onduidelijkheid over het onderwerp CE-markering. Of is het CE-keuring, of CE-certificaat? Hoe zit het nu echt? Wat is CE-markering, waar komt het vandaan en wat als het fout gaat? Deze vragen komen dinsdag 9 maart allemaal aan bod.

Begin van het jaar hadden we nog hoop om de bijeenkomst in maart weer in de Klabbe te kunnen houden, helaas zijn de omstandigheden niet verbeterd. We houden daarom wederom onze afdelingsbijeenkomst ‘On air’.

Zoals we inmiddels gewend zijn is Bert Ebens, PH7B, die avond netleider. Beeld van de lezing is te volgen via ons YouTube streamingkanaal (zie hieronder) in combinatie met de toelichting van Henk op de repeater PI3GRN (145.150/145.750). Hier kun je tijdens de lezing ook vragen stellen of aanvullingen geven. Ook is er weer de mogelijkheid om je in te melden, behalve op de repeater kan dit ook via de telefoon (John, PD0JN op tel. 085-8769885), de simplexfrequentie 145.400 MHz (Sjohnie PC1TK en PA7JC Jacob), via de mail ragv2g@gmail.com en via Teamspeak waar het geluid van het relais ook wordt doorgegeven.

De Agenda voor de avond:

  • Opening. (20.00 uur)
  • Kleine bijdrage “uit de zaal”.
  • Bestuursmededelingen. (Garmt)
  • Inmeldronde via de repeater en de andere, hierboven aangegeven mogelijkheden.
  • Presentatie over de CE-markering door Henk Gruitroij, PA4HJ. Link naar het Youtube kanaal: https://youtu.be/wVo06FJm-o0. De stream zal vanaf 20.00 in de lucht zijn. Zorg er voor dat je ‘live’ kijkt!
  • Rondvraag en tweede mogelijkheid om je in te melden.
  • Sluiting.

We hopen weer op een gezellige avond!

Het lijkt niet zo waarschijnlijk dat we de in april geplande (uitgestelde) jaarvergadering in de Klabbe kunnen houden. In dat geval houden we op 13 april een Online jaarvergadering. Hiervoor zullen de V2G-leden worden uitgenodigd. Zorg er voor dat je e-mailadres bekend is bij onze secretaris, Wolter Boekema, PD7WB: PD7WB@ziggo.nl. Dan kunnen we de uitnodiging met een link naar de vergadering naar je mailen.

De planning van de overige bijeenkomsten, uiteraard onder voorbehoud:

11 mei: Uitgestelde lezing van Ger, PA0AER over het ontstaan van V2G.
8 juni: Uitgestelde verkoping.

Met vriendelijke groet,
Garmt Klinkenberg
voorzitter