SK Jan Schuilting PD7RS

Afgelopen maandag is ons afdelingslid Jan Schuilting overleden. Onderstaand herdenkingswoord is van de hand van Marlene (PA9MAR):

Met verdriet wil ik meedelen dat een goede vriend en lid van onze afdeling Silent Key is. Jan Schuilting PD7RS is op 88 jarige leeftijd afgelopen maandag overleden.

Jan was bekend als trouwe bezoeker in begeleiding van mijzelf en mijn Jan op zowel de maandelijkse bijeenkomsten van V2G als zeker op radiomarkten. Altijd voorzien van een ruime tas waar hij zijn gekochte radiospullen in kon bergen.

Jan heeft veel moeite en doorzettingsvermogen getoond, maar heeft uiteindelijk in 2006 zijn Novice examen gehaald. Dit door dat hem een mondeling examen werd gegund omdat Jan een kruisje verkeerd had overgenomen op zijn ingeleverde antwoordformulier. Jan werd overrompeld door de mondelinge vragen die men hem stelde en onder protest mocht hij als nog een schriftelijk examen maken. Deze bleek voldoende te zijn om uiteindelijk 15 jaar van onze mooie hobby te kunnen genieten als geregistreerde Novice amateur.

Wij verliezen als afdeling een graag gezien lid en een vriendelijk mens. En wensen de nabestaanden veel sterkte toe met dit verlies.

Marlene Franx

Recente berichten

Delen mag...

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Onze vaste stek