Virtuele nieuwjaarsvisite V2G

Bij het afzeggen van onze decemberbijeenkomst spraken we de hoop uit in januari de nieuwjaarsvisite te combineren met de verkoping. Helaas kunnen we op 11 januari nog niet in de Klabbe terecht, we hebben besloten een alternatief te bieden via de inmiddels bekende combinatie van het YouTube kanaal met een ronde op de repeater PI3GRN. De traditionele verkoping houden jullie van ons tegoed. 

Via het YouTube kanaal tonen we foto’s en filmpjes van een aantal activiteiten van het afgelopen jaar zoals de velddagen, het uitreiken van de spelden en lutje velddag te Finsterwolde. Heb je zelf nog materiaal van onze afdelingsactiviteiten, stuur dat uiterlijk 8 januari naar Garmt, pa0vly@veron.nl.

Net als eerdere online edities is Bert Ebens, PH7B, die avond weer netleider. Beeld van de lezing is te volgen via ons YouTube streamingkanaal(zie hieronder) in combinatie met de toelichting  op de repeater PI3GRN(145.150/145.750). Hier kun je ook vragen stellen of aanvullingen geven. Ook is er weer de mogelijkheid om je in te melden via de repeater, overige inmeldmogelijkheden worden kort voor aanvang bekend gemaakt. 

De Agenda voor de avond:

  • Opening. (20.00 uur)
  • Kleine bijdrage “uit de zaal”. 
  • Bestuursmededelingen/nieuwjaarstoespraak. (Garmt)
  • Inmeldronde 
  • Presentatie van de V2G activiteiten in het afgelopen jaar.
  • Rondvraag en tweede mogelijkheid om je in te melden.
  • Sluiting.

Link naar het Youtube kanaal: https://youtu.be/GxV-ppAruR4

De stream zal vanaf 20.00 in de lucht zijn. Zorg er voor dat je ‘live’ kijkt!

We hopen weer op een gezellige avond! 

Foto: Marjon Besteman via Pixabay

Recente berichten

Delen mag...

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Onze vaste stek